Váš spolehlivý partner pro výrobu nábytku

Úvodní stránka

Nábytek na zakázku

Nabízíme komplexní služby od návrhu, přes výrobu, až po montáž nábytku. Objednat si u nás můžete jak sériový, tak zakázkový nábytek. Na míru vyrábíme zařízení do bytů, kanceláří, specializovaných provozů i zdravotnických zařízení. Jsme užiteční i kolegům z branže, kterým dodáváme polotovary usnadňující jejich práci. Využití nejmodernějších technologií v kombinaci se zručností a stoprocentním nasazením špičkového realizačního týmu zaručuje vysokou kvalitu a poctivost odvedené práce.

Vestavěné skříněkuchyně na míru

Specializujeme se na vestavěné skříně na míru a nábytek do kuchyně. Na zakázku realizujeme jak kompletní kuchyně, tak samostatné kuchyňské linky. Na míru zhotovujeme kuchyňské desky, kuchyňské skříňky, kuchyňské stoly a veškerý další kuchyňský nábytek.

Kancelářský nábytek a vybavení komerčních prostor

Bohatou praxi máme rovněž ve výrobě nábytku do kanceláře. Umíme kancelářské stoly, kancelářské skříně, kancelářské skříňky, kancelářské police, kancelářské kontejnery, kancelářské boxy a jakýkoliv další kancelářský nábytek. Na míru nebo sériově zhotovujeme rovněž kompletní zařízení do restaurací, hotelů nebo prodejen.

Zdravotnický nábytek

Zařizujeme ordinace praktických lékařů i nemocnice, laboratoře a lékárny. Náš zdravotnický nábytek splňuje přísné hygienické a provozní normy. Při navrhování zdravotnického vybavení zohledňujeme požadavky konkrétních provozů a spolupracujeme s odborníky z daného oboru.

Postforming

Metodou postforming upravujeme pracovní desky, obklady i kompletní sestavy v různých atypických rozměrech. Polaminované posformingové desky jsou vhodné do např. do kuchyně nebo na parapety.

Nábytek Sedláček, s.r.o.
Nábytek od návrhu, přes výrobu, až po montáž

Vítejte na webu společnosti Nábytek Sedláček. Jak název napovídá, věnujeme se zařízení a vybavení interiérů. Jakou formou a s jakými úspěchy, to se dozvíte na těchto stránkách. Poznáte v nás zkušeného profesionálního výrobce nábytku s dlouholetou truhlářskou tradicí, připraveného zrealizovat Vaše nejnáročnější přání. Více o nás

Kontakt

Nábytek Sedláček, s. r. o.

Janáčkova 38
323 00 Plzeň

 

Provozovna:

Ke Kamenici 1136
330 11 Třemošná

 

Newsletter

Přihlaste se k odběrům našich aktualit a výhodných nabídek.

↑ nahoru