Váš spolehlivý partner pro výrobu nábytku

Vestavěné skříně

Schází Vám v bytě úložný prostor? Chcete elegantně vyřešit problém s uskladněním velkého množství věcí? Řešením je pro Vás vestavěná skříň na míru.

Vestavěná skříň na míru je ideálním řešením pro maximální využití prostoru nejen ve Vašem bytě, ale i kanceláři, hotelu či obchodě. Největší výhodou je úspora několika metrů čtverečních oproti použití běžných skříní a libovolné uspořádání úložného prostoru svým potřebám.

Navrhneme a vyrobíme pro Vás vestavěnou skříň tak, aby splňovala veškerá Vaše přání a požadavky. Máte výběr ze široké škály materiálů a barevných provedení. Skříně mohou být libovolně široké, hluboké i vysoké, v různých provedeních otevírání dveří (posuvné, otvírací, skládací).

Interiér skříně a doplňky opět závisí na vkusu a finančních možnostech každého zákazníka. Kromě šatních skříní, polic a zásuvek nabízíme i osvětlení a méně tradiční doplňky jako držák na hadici vysavače, držák na žehličku, apod.

Cena vestavěné skříně se liší provedením, je závislá na vnitřním vybavení interiéru skříně, na provedení dveří a na použitých doplňcích.

Návrh a předběžnou cenovou nabídku provádíme nezávazně.Kontakt

Nábytek Sedláček, s. r. o.

Janáčkova 38
323 00 Plzeň

 

Provozovna:

Ke Kamenici 1136
330 11 Třemošná

 

Newsletter

Přihlaste se k odběrům našich aktualit a výhodných nabídek.

↑ nahoru