Nábytek Sedláček s.r.o.

Reference

Kompletní služby od návrhu až po realizaci. Díky využívání nejmodernějších technologií zaručujeme vysokou kvalitu a poctivost odvedené práce. Návrh realizace, spolu s vizualizací a cenovou nabídkou, Vám zpracují naši architekti. Poradí Vám s výběrem materiálů i vybavením. Samozřejmostí je zaměření, doprava a montáž, včetně pozáručních oprav a servisu.
Byty

Byty

Stavíte nebo rekonstruujete svůj domov a toužíte po moderním nábytku? V této oblasti můžeme nabídnout širokou škálu nábytku, materiálů a doplňků. Vyrábíme vše od obývacích stěn, vestavěných skříní, komod, televizních či konferenčních stolků, postelí, po koupelnové skříňky a mnoho dalšího.
Zobrazit galerii
Kuchyňské linky

Kuchyňské linky

Kuchyňské linky na míru, dle přání zákazníka, v různým barevných kombinacích, s rozmanitostí použitých materiálů a dodáním elektro spotřebičů. Vše od návrhu po realizaci.
Zobrazit galerii
Kuchyňské linky

Kancelářský nábytek

Potřebuje Vaše kancelář nové vybavení? Neváhejte se obrátit na nás, Vaši kancelář kompletně vybavíme. Výroba stolů, recepčních pultů, skříní různého druhu i kuchyňských koutků nám není cizí.
Zobrazit galerii
Zdravotnický nábytek

Zdravotnický nábytek

Našimi stálými zákazníky jsou také zdravotnická zařízení (ordinace, nemocnice, laboratoře, lékárny) v Plzni, Praze, Hořovicích, Berouně či Pardubicích. Náš zdravotnický nábytek splňuje přísné hygienické a provozní normy.
Zobrazit galerii
Komerční prostory

Komerční prostory

Nábytek s naším podpisem lze spatřit v prodejně sportovního oblečení, na benzinkách, v prodejních stáncích mobilních telefonů po celé ČR, ale také v restauracích či barech. Recepce, prodejní pulty, reklamní stojany – to vše patří do našeho portfolia.
Zobrazit galerii